Organization Structure

General assembly is the supreme body of the chamber to formulate the policy and for strategies.The general assembly elects the president and its executive member for the period of  2 years. The executive board comprises 31 officials inclusive of the immediate past president and three other nominated members. The board comprises President, Immediate past president, Senior Vice President , two vice president each from Industry and Commerce sector, General Secretary, Treasurer, Secretary as executive and eleven members from commerce sector, six members from industry sector, one member each from associate and commodity association and three nominated member.
The following committees are constituted to aid and the advice to the chamber and the board

उपसमितिहरु २०७७–७९

सि.नं.                   नाम                      संयोजक                                         समिति
1. श्री कुल प्रसाद न्यौपाने                   संयोजक         निसंंघको कार्य प्रगती अनुगमन समिति
2. श्री ठाकुर कुमार श्रेष्ठ                     संयोजक        अमेरिकन कर्नर पुस्तकालय समिति
3.श्री अरुण कुमार गोयनका               संयोजक        ठुला उद्योग एवंर्यात प्रवद्र्धन तथा                                                                                                                         अन्तराष्ट्रिय समन्वय समिति
4. श्री दिलिप कुमार कान्दु                  संयोजक         घरेलु साना तथा मझौला उद्योग                                                                                                                             प्रवद्र्धन समिति
5. श्री नेत्र प्रसाद आचार्य                    संयोजक          कर तथा राजश्व समन्वय समिति
6.  श्री विजय पाण्डे                           संयोजक          सचिवालय तथा संचार, तालिम                                                                                                                              गोष्ठी व्यवस्थापन समिति
7 श्री गोविन्द ज्ञवाली                       संयोजक          आर्थिक वृद्धि तथा कोष परिचालन समिति
8. श्री दिपेन्द्र प्रधान                         संयोजक          प्रचार प्रसार तथा स्थानीय निकाय                                                                                                                          समन्वय समिति
9. श्री कृष्ण प्रसाद घिमिरे                 संयोजक         भन्सार सहजिकरण तथा वस्तुगत संघ संस्था                                                                                                         समन्वय समिति
10, श्री रोहित कुमार अग्रवाल            संयोजक        रोजगारदाता तथा श्रम व्यवस्थापन समिति
11.श्री विकास कुमार गोयनका           संयोजक         विद्युत तथा उर्जा समन्वय समिति
12. श्रीमती यमकला न्यौपाने            संयोजक         प्रकाशन तथा कृषि प्रवद्र्धन समिति
13. श्री मंगल भण्डारी                        संयोजक         बजार अनुगमन सहजीकरण समिति
14, श्री संजय बेरिवाल                       संयोजक         रेडिमेड कपडा, फर्निसङ्कि तथा मैत्रीपथ,                                                                                                               बैंकरोड बजार व्यवस्थापन समिति
15. श्री प्रितम रौनियार                          संयोजक         निर्माण तथा निर्माण सामाग्री बजार                                                                                                                         व्यवस्थापन समिति
16. श्री रमेश घिमिरे                             संयोजक            बजार तथा व्यापार विस्तार                                                                                                                                    अध्ययन समिति
17. श्री भुवन कुमार कान्दु                      संयोजक          गल्ला खाधान्न,किराना विसाता तथा                                                                                                                     गल्लामण्डी बजार व्यवस्थापन समिति
18. श्री कमल प्रसाद मरासिनी               संयोजक          जन सम्पर्र्क तथा रियल स्टेट व्यवसाय                                                                                                                   प्रवद्र्धन समिति
19. श्रीमती पल्लवी न्यौपाने                  संयोजक          महिला उद्यमी विकास समिति
20. श्री अर्जुन कार्की                               संयोजक         बस्तुगत मेला प्रर्दशनी तथा व्यवसाय                                                                                                                     प्रवद्र्धन समिति
21. श्री धर्मवीर शर्मा                              संयोजक        सदस्यता वृद्धि तथा अभिमुखिकरण समिति
22. श्री गोपाल भण्डारी                           संयोजक        स्वास्थ्य, वातावरण तथा सरसफाई                                                                                                                       व्यवस्थापन समिति
23. श्री गौरब श्रेष्ठ                                 संयोजक        यातायात तथा ट्राफिक व्यवस्थापन समिति
24.श्री हरिस सेठिया                               संयोजक        इलेट्रिक, इलोक्ट्रोनीक एवं मोबाईल बजार                                                                                                                व्यवस्थापन समिति
25. श्री प्रमोद रिजाल                             संयोजक          आईटी तथा प्रविधि विकास समिति
26. श्री अभिनव मयुुर कसौधन              संयोजक          बैंक, वित्तिय संस्था तथा विमा समिति
27.श्रीमती रचना क्षेत्री                           संयोजक          शिक्षा तथा महिला व्यवसायी विस्तार                                                                                                                     व्यवस्थापन समिति
28. श्री हरिबहादुर थापा                        संयोजक           अटोमोबाईल व्यवसाय व्यवस्थापन एवं                                                                                                                   सिप विकास समिति
29. श्री संजय बजिमय                          संयोजक          पर्यटन व्यवसाय प्रवद्र्धन समिति
30. श्री सदिप कुमार अग्रवाल               संयोजक          युवा उद्यमशिल विकास प्रवद्र्धन समिति
31.  श्री तोला कान्त न्यौपाने                  संयोजक         ग्रामिण सदस्य अभिबृद्धि एवं ग्रामिण                                                                                                                       व्यवसाय प्रवद्र्धन समिति